Brand Outlet Privatumo Politika

Interneto svetainėje Brand Outlet, prieinamoje adresu http://www.brandoutlet.lt, vienas iš mūsų pagrindinių prioritetų yra mūsų lankytojų privatumas. Šis dokumentas, Privatumo Politika, aprašo informacijos, renkamos ir kaupiamos Brand Outlet, tipus bei naudojimo būdus.

Jei turite papildomų klausimų arba norite sužinoti daugiau informacijos apie mūsų Privatumo Politika – susisiekite.

Ši Privatumo Politika taikoma tik mūsų skaitmeninei veiklai ir taikoma tik mūsų interneto svetainės lankytojams bei informacijai, pasidalintai ar kaupiamai Brand Outlet interneto svetainėje. Ši politika nėra taikoma informacijai, renkamai ne skaitmeninėje erdvėje arba kitais, nei internetinis puslapis, kanalais.

Sutikimas

Naudodamiesi mūsų internetine svetaine, sutinkate su mūsų Privatumo Politika ir jos sąlygomis.

Mūsų renkama informacija

Asmeninė informacija, kurią jūs būsite prašomas pateikti, ir priežastys, dėl kurių jos bus prašoma, bus aiškiai įvardintos tuo metu, kai prašysime pateikti asmeninę informaciją.

Jei susisieksite su mumis asmeniškai, galime gauti papildomos informacijos apie jus, pvz. vardas, el. pašto adresas, telefono numeris, žinutės turinys ir/ar priedai, kuriuos galimai atsiųsite bei bet kokia kita informacija jūs pasirinksite suteikti.

Jei registruosite savo anketą, galime jūsų paprašyti kontaktinės informacijos, pvz. vardas, įmonės pavadinimas, adresas, el. pašto adresas, telefono numeris.

Kaip naudojame jūsų informaciją

Mūsų kaupiamą informaciją naudojame įvairiais būdais, įskaitant:

  • Interneto svetainės veiklos užtikrinimas ir palaikymas
  • Interneto svetainės tobulinimas, personalizavimas bei plėtra
  • Supratimas, kaip naudojatės mūsų interneto svetaine
  • Naujų produktų, paslaugų, funkcijų diegimas
  • Komunikacija su jumis, tiesiogiai arba per mūsų partnerius, įskaitant klientų aptarnavimą, jog suteiktume jums naujienas bei kitą informaciją, susijusią su mūsų internetine svetaine, taip pat marketingo ir reklamos tikslais
  • El. laiškų siuntimas
  • Sukčiavimo suradimas ir eliminavimas

Žurnalo failai (Log files)

Brand Outlet interneto svetainė seka standartinę žurnalo failų naudojimo procedūrą. Šie failai registruoja lankytojus, kai jie apsilanko interneto svetainėse. Visos hostingo kompanijos tai daro, ir tai yra dalis hostingo paslaugų analizės. Informacija, renkama žurnalo failų, įskaito interneto protokolų (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų tiekėją (ISP), datą, laiką, nukreipusį bei išėjimo puslapius, ir, galimai, paspaudimų kiekį. Ši informacija nėra susijusi su asmeniškai identifikuojama informacija. Šios informacijos tikslas – tendencijų analizė, puslapio administravimas, lankytojų veiksmų sekimas ir demografinės informacijos rinkimas.

Slapukai (Cookies) ir žiniatinklio indikatoriai (Web beacons)

Kaip ir bet kokia kita, Brand Outlet interneto svetainė, naudoja slapukus. Šie slapukai yra naudojami informacijos apie lankytojų pageidavimus bei puslapius, prieitus arba aplankytus lankytojų, kaupimui. Ši informacija yra naudojama, jog būtų optimizuota lankytojų patirtis, pritaikant mūsų internetinės svetainės turinį pagal lankytojų naršyklės tipą ir/arba kitą informaciją.

Jog sužinotumėte daugiau bazinės informacijos apie slapukus, prašome perskaityti “Kas yra slapukai”.

Reklamos partnerių Privatumo Politika

Galite peržvelgti šį sarašą, jog rastumėte Privatumo Politiką kiekvienam iš Brand Outlet internetinės svetainės reklamos partnerių.

Trečių šalių reklamų serveriai ar platformos naudoja tokias technologijas, kaip slapukai, JavaScript ar žiniatinklio indikatoriai, kurie naudojami jų atitinkamose reklamose ir nuorodose, kurios pasiekiamos per Brand Outlet internetinę svetainę, bei kurios siunčiamios tiesiogiai į lankytojo naršyklę. Kai tai įvyksta, jie automatiškai gauna jūsų IP adresą. Šios technologijos yra naudojamos, jog išmatuotų jų reklamos kampanijų efektyvumą ir/arba personalizuotų reklamos turinį, kurį matote tinklapiuose, kuriuose lankotės.

Brand Outlet neturi prieigos ar kontrolės prie šių slapukų, naudojamų trečiųjų šalių reklamuotojų.

Trečiųjų šalių Privatumo Politika

Brand Outlet internetinės svetainės Privatumo Politika netaikoma kitiems reklamuotojams ar tinklapiams. Todėl, siūlome jums peržvelgti atitinkamas šių trečiųjų šalių reklamų serverių Privatumo Politikas, jog gautumėte daugiau detalios informacijos. Jos gali turėti informacijos apie tai, kokios praktikos yra naudojamos, bei instrukcijas, kaip atsisakyti tam tikrų pasirinkimų.

Galite pasirinkti išjungti slapukus savo naršyklės nustatymuose. Jei norite sužinoti daugiau detalios informacijos apie slapukų valdymų tam tikrose naršyklėse, ją galima rasti atitinkamų naršyklių interneto svetainėse.

GDPR duomenų apsaugos teisės

Norėtume įsitikinti, jog esate pilnai informuotas apie jūsų duomenų apsaugos teises. Kiekvienas lankytojas turi teisę į:

Teisę į prieigą – turite teisę paprašyti savo duomenų kopijų. Už šią paslaugą galime paprašyti nedidelio mokesčio.

Teisę į ištaisymą – turitę teisę prašyti, jog mes ištaisytume bet kokią, jūsų įsitikinimu neteisingą, informaciją. Taip pat turite teisę prašyti, jog papildytume bet kokią, jūsų įsitikinimu nepilną, informaciją.

Teisę į ištrinimą – turite teisę prašyti, jog tam tikroms sąlygoms esant ištrintume jūsų asmens duomenis.

Teisę į apdorojimo apribojimą – turite teisę prašyti, jog tam tikroms sąlygoms esant apribotume jūsų asmens duomenų apdorojimą.

Teisę į prieštaravimą apdorojimui – tam tikroms sąlygoms esant turite teisę prieštarauti jūsų asmens duomenų apdorojimui.

Teisę į duomenų perkeliamumą – tam tikroms sąlygoms esant turite teisę prašyti, jog perduotume mūsų sukauptus duomenis kitai organizacijai arba jums asmeniškai.

Gavę jūsų prašymą, turime vieną mėnesį atsakymui. Jei norite kurią nors iš šių teisių įvykdyti, prašome su mumis susisiekti.

Informacija dėl vaikų

Kita mūsų prioritetų dalis – vaikų, besinaudojančių internetu, apsauga. Raginame tėvus ir globėjus stebėti, dalyvauti ir/arba kontroliuoti bei valdyti jų veiklą skaitmeninėje erdvėje.

Brand Outlet interneto svetainė sąmoningai nerenka jokios asmenį identifikuoti leidžiančios informacijos iš vaikų, jaunesnių nei 13 metų. Jei galvojate, kad jūsų vaikas suteikė tokios informacijos mūsų interneto svetainėje, raginame jus su mumis nedelsiant susisiekti ir pasistengsime operatyviai ištrinti tokią informaciją iš mūsų įrašų.